Canon EOS Rebel T3 digitálny fotoaparát recenzie

Canon EOS Rebel T3

Keď ste pripravení zvýšiť svoje fotografické zručnosti a presunúť sa do sveta kamier DSLR, nájdete Canon EOS Rebel T3 vážnu možnosť pre vás.   Canon EOS Rebel T3 ponúka funkciu “in-camera” sprievodca, ktorý zobrazuje fotografie poradenstvo v reálnom čase pre akúkoľvek funkciu ste si vybrali.   To vám pomôže čo najlepšie využiť funkcie fotoaparátu bez rizika straty dokonale načasované výstrel.

Prechod z jednoduchého bodu a snímanie kamery na DSLR môže byť raz zastrašujúci, ale s kvalitnou kamerou, ako je Canon EOS Rebel T3, to už nie je sporné.   Tento fotoaparát má integrované toľko fotografie vedomosti vnútri fotoaparátu sám, o všetko, čo potrebujete urobiť, je bod a strieľať.

Vlastnosti Produktu:

  • Robustné Telo Fotoaparátu
  • 18-55mm objektív
  • 12. Snímač CMOS 2 MP
  • DIGIC 4 obrazový procesor
  • 100-6400 ISO
  • Vysoké Rozlíšenie
  • Schopnosť automatického zaostrovania
  • Presné Meranie
  • Kompatibilné šošovky: EF & EF-S
  • Veľký LCD displej

Od súmraku do úsvitu, pričom obrázky s vysokým rozlíšením s týmto vynikajúcim fotoaparátom je-dobre-snap.   Ak môžete nasmerovať fotoaparát, môžete zachytiť vysokorýchlostné presné zábery ako profesionál.   Fotoaparát robí všetko pre vás.
Canon EOS Rebel T3 opatrenia (metre) svetlo a robí úpravy, auto-zameriava sa váš výstrel, to platí pre spracovanie obrazu, na snímanie fotografií pod optimalizované podmienky, a ponúka poradenstvo na vás, ako na to, ako použiť konkrétnu funkciu alebo funkcie.   To je fotenie jednoduché!

Zákazníci si sťažujú, že zatiaľ čo robustné, telo je pomerne ľahké, takže fotoaparát sa stáva trochu predným ťažkým, keď sa aplikuje ťažký objektív.   Toto je takmer jediná sťažnosť.

Druhá sťažnosť však nie je tak frivolná.   Niekoľko používateľov, ktorí si kúpili fotoaparát, zažili problémy s uzávierkou fotoaparátu po niekoľkých mesiacoch-vyžadujúc od nich, aby poslali fotoaparát na opravu –   Je zrejmé, že sa to stane len veľmi málo ľudí – ale nechceli sme prehliadnuť túto dokonale platnú sťažnosť a potom ste skončili ako jeden z nich.

Niektoré Užitočné Tipy

Rovnako ako u všetkých kamier DSLR, uistite sa, že šošovky, ktoré kupujú v budúcnosti, sa hodia do vášho fotoaparátu.   To nie je tak jednoduché, ako by to mohlo znieť, takže ak sa predáva ako doplnok pre váš Canon EOS Rebel T3, najlepšie by ste dostali nejakú radu od miestneho fotografického obchodu.   Potom, ak to je problém, máte niekoho viac reagovať na kričať ako váš počítač.

Máte fotoaparát DSLR, takže budete nakoniec chcieť experimentovať s rôznymi možnosťami lense a filtra. Opäť by ste sa mali poradiť s miestnym pro, aby ste sa uistili, že vlákna na prílohách sa zhodujú s vláknami na tele fotoaparátu. Ak by ste mali pripojiť príslušenstvo s nezodpovedajúcimi vláknami, celý fotoaparát by mohol byť v budúcnosti zbytočný pre akékoľvek prílohy.

Nakoniec, mať čas na návštevu profesionálne fotografovanie fór nechajte si poradiť od ľudí, ktorí boli fotografovanie na chvíľu, a najmä tých, ktorí by mohli byť oboznámení s fotoaparátom.   Naučte sa bezpečne používať fotoaparát a uvedomte si tie nástrahy, ktoré môžu odhaliť len skúsenosti.