Býčí Dym

Bull Smoke E-cigareta Recenzietieto dni fajčiari boli stigmatizovaní v spoločnosti, pozreli sa na svoj nepríjemný zvyk. A kto sa s tým môže hádať? Onire zlé pre vaše zdravie, zlé pre tých, ktorí si to z druhej ruky, ich vôňa zlé, a cigaretové ohorky sú najviac posiaty položky vo svete, vytváranie neporiadok pre každého.

Našťastie tam’s boli nedávne zavedenie elektronických cigariet, ktoré vám hit nikotínu túžite po bez zlé účinky tabaku a všetky karcinogény, ktoré nájdete v tradičných cigaretách. Majú tiež menej neporiadok a žiadny zápach. Bull Smoke je jedným z mnohých značiek e-cigarety, ktorá zasiahla trh v posledných niekoľkých rokoch, a v našom prehľade sme LL detail, prečo sme zistili, že je jedným z top e-cigariet značiek okolo.

Hneď po vybalení z krabice môžete povedať, že Bull Smoke sa líši od ostatných značiek e-cigariet.

Milujeme ich divokého západu tému prehodnocovanie existuje len veľmi málo ďalších značiek, ktoré majú štýl svojej značky, a my sme radi tento jedinečný dotyk. Dokonca pomenujú svoje súpravy v súlade s touto témou, predávajú Rančovú ručnú súpravu a súpravu City Slicker. Milujte Brahma bull logo, a milujú svoje slogan prepis viac pary. Žiadny Býk.nasledujúci

Preskúmanie Výrobku

Bull dymu e-cigarety zamestnávajú easy-T0-použitie dvojdielny dizajn, batérie a kazety (niekedy nazývaný cartomizer). Jednoducho zaskrutkujte tieto dve zložky a vy ste pripravení začať fajčiť. Koniec kazety má v ňom otvor, ktorý pôsobí ako náustok, a všetko, čo musíte urobiť, je vdychovať cez to a aktivuje batériu, ktorá potom vyžaruje pary z kazety.

Prvá vec, ktorá sa na nás objaví, je sila batérie. Tvorcovia e-cig sa už roky snažia predĺžiť trvalý výkon batérie a zdá sa, že býčí dym to zdokonalil. Batérie vydrží naozaj dlhú dobu a tiež sú niektoré z najsilnejších, že sme sa snažili, naozaj dáva silný hit s každým ťahom pary. Sme si malý prieskum a zistil, že Bull Dymu spojil s špičkových batérie výrobca (pomocou rovnakej technológie, ktoré vám’d nájsť v smartphony, len vysušené na veľkosť, ktorá sa hodí v týchto malých e-cigs) a hrdo pýši 70% nárast v ich výdrž a plnšie para hit, a výsledky sú evidentné.

Príchuť Kazety

Okrem toho, že niektoré z najlepších batérií, ktoré sme zažili, Bull Smoke tiež robí t skimp, pokiaľ ide o ich e-cig kazety. Milujeme príchute, ktoré majú. Pre tabakové príchute ponúkajú americké kazety Ranger s klasickou tabakovou chuťou ako Marlboro alebo Winston a rafinovanú zmes, ktorá je ako Parlament. Majú tiež turecký tabak, podobne ako ťavová cigareta, rovnako ako mentolové kazety.

Pre ostatné, non-tabakové príchute, majú celý zabil chutné výmysly ako káva, vanilka, čerešňa, hrozna a ďalšie. Jedná sa o skvelé pre e-fajčiarov, ktorí sú t nutne hľadajú tabakové cigaretový zážitok, skôr len tešiť e-fajčenia pre zábavu. Každá kazeta sme sa snažili dobre chutí, a nielen oni excel v chuti, ale naozaj dať plné hrdlo hit zakaždým zdá sa, že technológie, ktoré používajú, takže ich batérií najlepšie, ale tiež dať veľa investícií do prináša top notch kazety.

Cartomizers sú k dispozícii v rade nikotínu sily, tak vysoko, ako 24mg nikotínu obsahu až 0mg, s viac rôznych úrovniach medzi. Či už budete musieť uspokojiť svoje chute, majú vás vzťahuje.

Kazety sú konkurencieschopné ceny na $12.95 pre 5-pack, ale aj viac úspor prísť v ich množstvo zliav, kde môžete získať 5-pack, pre tak nízke, ako $9.95 každý, keď si kúpite 10 alebo viac.

Zostavy

Zmienil som sa o ranč ruky a mesto prerušovača výstroje vyššie, tak prečo nie detail je trochu. Zatiaľ čo ponúkajú len dve rôzne súpravy, čo je menej ako iné značky, nie je potrebné nič viac na bull Smoke traffic prichádzajú s essentials. Tieto dve súpravy prísť s v podstate rovnaké komponenty, jediným rozdielom je, že Ranč Strane prichádza s všetky tabak s príchuťou kazety, zatiaľ čo Mesto Pršiplášť vám vzoriek všetkých ich kazety ponuky. A cena len za $ 29.95 (nebudete môcť poraziť túto cenu nikde inde), to je must-buy. Tu je to, čo dostanete za túto nízku cenu:

  • 10 Príchuť Kazety
  • 2 Lítium-Iónové Nabíjateľné Batérie
  • Cestovné Puzdro
  • návod

Súpravy Býčieho Dymu

S ranč Hand Kit, ktorý je všetky tabak ochutené kit, dostanete 5 American Ranger kazety a 5 turecký tabak. S mestskou súpravou Slicker získate jednu z každej kazety, ktorú ponúkajú. Pri nákupe si môžete vybrať silu nikotínu kaziet.

Odmeny Program Bull Bucks

Okrem špičkovej technológie, ďalšia vec, ktorá odlišuje Bull dymu od seba je ich odmeny program s názvom Bull bucks. Textové ste d byť prekvapení, ako málo e-cigareta spoločnosti majú vernostný program. Je to jednoduché zapísať sa len vytvoriť účet pri zadávaní objednávky na BullSmoke.com a budete dostávať Bull Bucks, keď dokončíte svoj nákup. Bez ohľadu na vopred zľavnené produkt zoznam cena príde, dostanete 10% z toho v Bull Bucks.

Ako príklad, objednať 100 dolárov v hodnote tovaru a ste toz dostanete 100 Bull Bucks, ktorá sa rovná 10 dolárov. Môžete to použiť na akýkoľvek budúci nákup a najlepšia časť toho všetkého je, že nikdy nevyprší.

Prečo býčie dym je skvelá voľba

My sme hovorili o svojej špičkovej technológii batérií, silných a chutných kazetách, ich úžasných súpravách, ktoré sú za bezkonkurenčné ceny a ich program odmien. Býčie dym vyniká v každej oblasti, a s výstroje na práve $ 29.95 tam je bezdôvodne hľadať inde.