BOB Revolution SE Single kočík

BOB Revolution SE Single kočík je jogging kočík, ktorý môže pomôcť, aby bolo jednoduché pre mamičky, ktorí milujú jog zostať v kondícii, aby sa dieťa spolu na čerstvý vzduch-a niektoré lepenie.   Sú lacnejšie ako Baby sitter je, a oni uľahčujú Mama dostať späť do sveta znova.

Jogging kočíky sa zdajú byť trochu zvláštne hoci.   Na rozdiel od väčšiny kočíkov, musia mať špeciálnu ochranu pre dieťa, a oni potrebujú, aby mama byť von bez jej obvyklých nástrojov, ako je kabelka alebo taška – nie je populárne položky ťahať pozdĺž pri jogging.

Dobrý jogging kočík ako BOB Revolution SE jediný kočík vie, že ak už budete musieť vziať dieťa so sebou, potom kočík môže rovnako vyhovieť vašim potrebám rovnako.   Za týmto účelom musí takýto kočík ponúknuť silný rám, veľa polstrovania a ochranu pre dieťa a dostatok úložného priestoru pre mamičku.   Trik je ponúknuť tieto výhody v ľahko spravovať balík.   Myslíme si, že sme našli odpoveď…

Hlavné rysy jedného kočíka BOB Revolution SE

  • Nastaviteľné zavesenie pre plynulú jazdu
  • Pneumatiky podané vzduchom
  • Uzamykateľné predné otočné kolesá
  • Brzdový systém zadných kolies
  • Rýchle 2-krok skladanie / rozvíjanie
  • Ľahký rám
  • 5-bodové polstrované postroj zabezpečuje dieťa pohodlne
    Vnútorné vrecká, vrecko na operadlo sedadla a závesný kôš ponúka dostatok úložného priestoru.
  • 5 ročná obmedzená záruka

BOB Revolution sa Single kočík má dva režimy.   V režime” walk “sa predné koleso otáča a v” jog ” sa uzamkne a zostane nasmerované rovno dopredu.

Je vybavený slnečníkom, dažďovým baldachýnom a toľkými vymoženosťami, že sme prekvapení, že neprichádza s parkovacou službou.   Jeho konštrukcia plátna je robustná a odolná a napriek tomu umožňuje, aby celý balík bol relatívne ľahký.

Hmotnosť je dôležitým aspektom, pretože Bob Revolution SE Single kočík je pravdepodobne jedným z najdrahších kočíkov vonku na takmer $ 400.   Môžete si kúpiť joggingové kočíky za polovičnú cenu-a určite si môžete kúpiť kočík s viacerými zvonmi a píšťalkami.

Problém je, že – sme zistili, že je ťažké nájsť dobré jogging kočík za nižšiu cenu, ktorá je dostatočne ľahký pre mamičky ľahko dostať dovnútra a von z auta.

Môžete získať lacnejší kočík s každým gadgetom, ktorý si moŽno predstaviť za menej peňazí.   Otázkou je, či budete spokojní s kočíkom za niekoľko mesiacov.   Urobili sme domáce úlohy a zistili sme, že pre viac ako 722 zákazníkov tento kočík držal svoju pôdu.
Jediný kočík BOB Revolution SE je ideálny pre novorodencov a batoľatá do 70 libier.   Ponúka niekoľko možností, vrátane autosedačky a snack zásobník.   Týmto spôsobom môžete pokračovať v prispôsobovaní jediného kočíka BOB Revolution se po jeho zakúpení.

Čo zákazníci hovoria o jednom kočíku BOB Revolution se?

Nie je tu nič, čo by sa tu skrývalo,tak prečo ich nenechať hovoriť za seba?

To znamená, že Bob Revolution SE Single kočík skóre 4. 7 z 5 hviezdy možné cez 722 skoršie hodnotenie zákazníkov!   Vyzývame Vás, aby ste našli joggingový kočík, ktorý sa lepšie hodnotí u starších používateľov.   Nebudeme hovoriť, že to nemôžete urobiť – ale môžeme povedať, že pre nás – to nebolo ľahké.

Možno budete chcieť kúpiť voliteľnú konzolu riadidiel, ak chcete držiak na pohár a možno miesto na vloženie kľúčov atď.   Dobré čerpadlo pneumatík je tiež hodné úvahy.   BOB Revolúcie SE Jeden Kočík dosahuje jeho super hladkú jazdu kúpiť pomocou vzduchu, plné pneumatiky, a zatiaľ čo tieto sú najlepšie izolovať dieťa od šoky ceste – majú sklon vyfúkne z času na čas.

Ďalším bodom na posúdenie je cena.   Možno si myslíte, že to trochu vysoká – ale kupujete spokojnosť – a to zvyčajne príde s statný cenovka.   Niektorí zákazníci priznať, že majú mulled cez cenu pred nákupom, ale ako jeden zákazník dať…

“Pred tým, ako som dostal kočík, som sa musel priznať, že som ochotný zaplatiť ešte dvakrát za BOB!» …

… a tu to máte.   To by malo byť jasné, že BOB Revolúcie SE Jeden Kočík je nielen jedným z najlepších jogging kočíky okolo, ale jeden z najlepšie kočíky pre použitie kedykoľvek v období!  Bezpečnosť vášho dieťaťa je vždy prvým problémom a pridaná funkcia na uľahčenie manipulácie s kočíkom by mala byť vítanou správou pre väčšinu mamičiek.

Myslite na funkčnosť namiesto ceny a budete dobre na ceste k nákupu kočíka, na ktorý sa môžete spoľahnúť.

Nikto nenašiel veľa sťažovať tak ďaleko, a ak áno – ocitnete sa priamo uprostred menšiny.   Väčšina ľudí neboli sklamaní s Bob Revolution SE Single kočík-to je tak jednoduché, ako to.

Ak chcete nájsť najlepšiu možnú cenu, použite odkaz na nákupné centrum nižšie alebo skontrolujte zoznam v spodnej časti tohto príspevku.   Niekoľko možností by mal zoznam tam a možno budete prekvapení, ako široko ceny pre túto rovnakú položku sa môže líšiť.