Testovali Sme Drona DJI Mavic Pro

Pozrite sa na všetky vaše lety na AR.Mapa Drone Academy, Sledujte svoje videá, vylepšené znalosťami počas letu a zdieľajte ich s pilotmi po celom svete. Späť, keď som prvýkrát začal lietania drones, bol som tiež túži strieľať nejaké myšlienky fúkanie letecké filmy a pochádzajúce z filmovej tvorby pozadia, to bolo všetko, čo som skutočne záležalo.

To je v pohode, veľmi dobrý drone zábery, s vynikajúcou úpravou zručnosti.

Pozrite sa na všetky vaše lety na AR.Mapa Drone Academy, Sledujte svoje filmy, vylepšené znalosťami počas letu a zdieľajte ich s pilotmi po celom svete. Späť potom, čo som prvýkrát začal lietanie drones, Býval som tiež túži strieľať nejaké myšlienky fúkanie letecké videá a pochádzajúce z filmového pozadia, to bolo všetko, čo som skutočne záležalo.

To je v pohode, veľmi pekné drone zábery, s vynikajúcou schopnosťou zvyšovania.

Pozrite sa na všetky vaše lety na AR.Mapa Drone Academy, Sledujte svoje filmy, vylepšené informáciami počas letu a zdieľajte ich s pilotmi po celom svete. Späť, keď som prvýkrát začal lietajúci drones, bol som navyše zúfalo strieľať nejaké myšlienky fúkanie letecké filmy a pochádzajúce z filmového pozadia, to bolo všetko, čo som naozaj záležalo. To je v pohode, veľmi pekný drone zábery, s vynikajúcou posilnenie talent.