Výber nového stolného počítača

Pokiaľ ide o výber stolného počítača, existuje niekoľko vecí, ktoré chcete mať na pamäti.   To je často hlavné kúpiť pre niektorých ľudí a získanie najlepšie riešenie pre vaše potreby je dôležité.   Tu je niekoľko vecí, ktoré chcete vedieť, než začnete nakupovať a majte na pamäti, keď ste nakupovanie.

Kúpiť v rámci svojho rozpočtu.

Počítače sú oveľa lacnejšie, než bývali, ale môže byť na napätom rozpočte.   Rozhodnite sa o funkciách, ktoré potrebujete, a o rozpočte, ktorý si môžete dovoliť pred nákupom.   Všeobecný počítač bude lacnejší ako špecializovaný počítač alebo počítač, ktorý je určený na hranie hier alebo beží veľa programov naraz.

Vyberte si jednu s funkciami, ktoré potrebujete.   Ak nie ste hráč, naozaj nie je potrebné získať špičkový herný počítač.   Môžete získať skvelý stolný počítač, aby vyhovoval vašim potrebám za prijateľnú cenu, ak viete, aké funkcie potrebujete pred časom a nakupovať.

Ak používate počítač na obchodné účely, vám bude chcieť dobrý procesor pre multi-tasking a budete chcieť veľa pamäte.   Avšak, majú najlepšie grafické a zvukové karty je pravdepodobne nie je niečo, čo potrebujete.

Zvážte všetky modely v jednom.   To sú skvelé, ak máte málo priestoru a na napätom rozpočte.   Samotný procesor je umiestnený vo vnútri monitora, čo je takmer bezporuchová možnosť, pretože nemáte škaredé drôty, s ktorými sa môžete obávať.   Mnoho ľudí sa teší tieto jednotky a ako málo miesta zaberajú.   Sú skvelé pre prácu na kuchynskom stole, na kuchynskom pulte alebo na malom stole.

Pozrite sa na ponuky, čakať na predaj, ak môžete.

Rovnako ako autá ísť na predaj každý rok pred novšie modely sú uvoľnené, môžete získať na ponuky, ako je tento tesne pred Nové modely stolného počítača sú uvoľnené.   Pre základné výpočtovej techniky alebo práce súvisiace úlohy, to sú skvelé možnosti mať vás hore a beží rýchlo za prijateľnú cenu.   Môžete byť schopní ušetriť stovky dolárov a stále získať všetku silu, ktorú potrebujete pre podnikanie, hranie hier alebo použitie ako súčasť zábavy.

Vedieť, čo potrebujete – môžete získať univerzálne počítače, ktoré majú obchodné funkcie, zábavu alebo herné schopnosti.

Pri rozhodovaní o týchto aspektoch je dôležité vedieť, aký typ procesora potrebujete, ako je AMD alebo Intel, a venovať pozornosť veciam, ako je pamäť.   Pre hranie hier a zábavy budete chcieť veľa pamäte a schopnosť spúšťať ťažké programy používania pri najvyšších rýchlostiach.   Pre obchodné alebo domáce výpočtovej techniky, budete musieť spustiť len niekoľko programov naraz a nebude vyžadovať toľko využitie pamäte.

Vedieť, čo potrebujete pred uskutočnením nákupu, je mimoriadne dôležité.   To vám pomôže vyradiť počítače, ktoré neponúkajú funkcie, ktoré potrebujete, a pomôže vám porovnať tie, ktoré majú funkcie, ktoré potrebujete.   Vytvorte kontrolný zoznam pre vaše potreby, aby ste mali k dispozícii informácie počas nakupovania.

Pre niektoré skvelé stolného počítača voľby, skúste odkaz nižšie a študovať ponuky na amazon pre niečo podľa vašich predstáv.