BaByliss C338E, Kulma Na Vlasy C338E

Kučeravé vlasy sa dajú ľahko a rýchle dosiahnuť kvalitnou kulmou alebo vlnkovačkou – jednotliví výrobcovia majú v ponuke množstvo typov kuliem, rôznych tvarov a priemerov. Kučery vytvoria niečo jednoduchšie, avšak s rovnakým efektom ako kónická alebo kliešťová kulma. Automatická kulma na vlny si samostatne namotá prameň vlasov, ktorý rovnomerne natočí už od korienkov. Kulma je z dôvodu chýbajúceho klipu na natočenie vlasov trochu náročnejšia na obsluhu, ale po natrénovaní vám vytvorí účes v priebehu pár minút.

Kónická kulma na vlasy vytvára vďaka zužujúcemu sa tvaru prirodzené vlnky.

Kučery vytvoria niečo jednoduchšie, avšak s rovnakým efektom ako kónická alebo kliešťová kulma. Automatická kulma na vlny si samostatne namotá prameň vlasov, ktorý rovnomerne natočí už od korienkov.

Kulma je z dôvodu chýbajúceho klipu na natočenie vlasov trochu náročnejšia na obsluhu, ale po natrénovaní vám vytvorí účes v priebehu pár minút. Kónická kulma na vlasy vytvára vďaka zužujúcemu sa tvaru prirodzené vlnky.

Kučery vytvoria niečo jednoduchšie, avšak s rovnakým efektom ako kónická alebo kliešťová kulma. Automatická kulma na vlny si samostatne namotá prameň vlasov, ktorý rovnomerne natočí už od korienkov. Kulma je z dôvodu chýbajúceho klipu na natočenie vlasov trochu náročnejšia na obsluhu, ale po natrénovaní vám vytvorí účes v priebehu pár minút. Kónická kulma na vlasy vytvára vďaka zužujúcemu sa tvaru prirodzené vlnky.